Şükran Ovalı lüks evinin bahçesinden paylaştı! ‘Ne güzel geldin 39’

Caner Erkin ile 2017 yılında İtalya’nın başkenti Roma’da nikâh masasına oturan Şükran Ovalı, Ağustos 2018’de Mihran Ela’nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma sevinci yaşamıştı.

Ekranlara uzun bir ara verdikten sonra ilk olarak Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’da Savcı Derya rolüne hayat veren Ovalı, oyunculuk kariyerinin dışında güzelliği ve Instagram pozlarıyla da adından söz ettiriyor.

BEĞENİ YAĞDI

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncu, son olarak lüks evinin bahçesinde çekilen pozlarına yer verdi. Şükran Ovalı’nın 16 binden fazla beğeni alan gönderisinde lüks evi dikkat çekti.

39. YAŞINI KUTLADI

‘Şeref Meselesi’, ‘Poyraz Karayel’, ‘Ekşi Elmalar’, ‘Vatanım Sensin’, ‘Paramparça’, ‘Hazine’ gibi projelerde boy gösteren ünlü oyuncu, evinin bahçesinde çekildiği doğum günü pozlarına ‘Ne güzel geldin 39’ notunu düştü.

“İYİ Kİ DOĞMUŞSUN AŞKIM”

39. yaşına basan Şükran Ovalı’nın sosyal medya paylaşımlarına, 2017 yılından beri evli olduğu eşi Caner Erkin’den de yorum geldi. Erkin pozlara: ‘İyi ki doğdun aşkım’ yorumunu düştü.

LÜKS EVİNE YORUM YAĞDI

Başarılı oyuncunun sosyal medya paylaşımlarında lüks evi dikkatlerden kaçmadı. Ovalı’nın gönderilerinin altına: ‘Cennet gibi ev’, ‘Burada yaşasam tatile gitmeye gerek kalmaz’, ‘Bu evde ruhun dinlenir’ gibi yorumlar geldi.

İşte Şükran Ovalı’nın diğer paylaşımları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir