Skandal Görüntüler! Sınıfın Ortasında Öğretmenine Tokat Attı!

Kuzey Carolina’da bir lisede yaşanan olayda bir öğrenci, sınıf arkadaşlarının gözü önünde öğretmene iki kez tokat attı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde öğrencinin tehditkar tavırları ve öğretmenin sakin kalma çabası dikkat çekiyor.

Gri kapüşonlu ve koyu renk pantolon giyen öğrenci, öğretmenin masasına yaklaştı. Öğretmen sakin bir şekilde yerinden kalkmadan “Sence bu beni etkiledi mi?” diye sordu. Öğrenci “Sana yeniden vurmamı ister misin?” dedi ve yaşlı kadın “Hayır istemiyorum” demesine rağmen ikinci tokat da yüzüne geldi.

Öğretmen “Benimle oynamayı bırak” diyerek duruma tepki gösterdi. Görüntüleri çeken diğer öğrencilerin gülüşme sesleri de kameraya yansıdı.

Okul müdürü, öğrencinin disiplin cezasıyla karşı karşıya kalacağını söyledi. Müdür, “Hepimiz bu olayın içler acısı ve toplum ve toplum kuruluşları açısından çirkin olduğu konusunda hemfikiriz. Bizi eğitenlerin saldırıya uğraması hepimizi öfkelendirmelidir” dedi. Sosyal medyada ise birçok kişi öğrencinin tutumunu kınayarak öğretmenine destek mesajları paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir