Kadir İnanır’ın son durumu: Hala hastanede

24 Mart’ta İstanbul Beykoz’daki evinde rahatsızlanan ve hemen Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan İnanır, beyne pıhtı atması nedeniyle inme geçirmiş ve acilen operasyona alınmıştı. Geçtiğimiz gün taburcu edildiğine dair çıkan haberler hakkında 23 yıllık hayat arkadaşı Jülide Kural’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Jülide Kural sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Kadir İnanır’a ilişkin son durumu sizinle paylaşmak isterim, çünkü maalesef doğru olmayan bilgiler basında çıkmaya başladı. Bildiğiniz üzere Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ilk müdahale, yoğun bakım ve bir günlük servise çıkma serüveninin ardından hastaneden ayrıldık. Ancak tedavinin rehabilitasyon sürecine başlamak üzere Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’ne yerleştik. Öncelikle Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ilk müdahale ve sonrasında uygulanan son derece dikkatli ve emekle bezeli dokuz günlük süreç için doktorlar ve sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyoruz. Onlara söz verdik, rehabilite süreci ve fizik tedavi sorasında Kadir İnanır ile el ele ziyarete gideceğiz.”

“Biliyorum, en çok Kadir İnanır nasıl diye merak ediyorsunuz. Sizlere iyi haber vermekten çok mutluyum. Son derece ince eleyip sık dokuyan, olağanüstü doktorlarımızın inisiyatifinde; her gün, her bakımdan biraz daha iyiye gidiyor. Ama elbette zamana ve sabra ihtiyacı var. Hep dediğimiz gibi; güçlüdür Kadir İnanır ve ona ulaşan böylesine bir sevgi ve saygıyı hissederken eminim bunu da atlatacaktır.” Ve son bir söz ya da gözlem: Tüm bu zorlu süreçlere inat, o yatağın içinde Yunan mitolojisindeki Zeus’un gücü, Paris’in yakışıklılığı ile öylesine karizmatik ki!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir